אודות ימה וקדמה

flower

אודותנו

חברת ימה וקדמה מקיימת קשרים עסקיים עם יפן מעל 12 שנים.
רוב פעילות החברה היא בתחום המזון היפני ומחולקת לכמה חלקים.

עקב התעסקות ענפה עם מגוון מוצרי מזון יפניים הן ברמת חומרי הגלם והן במוצרי מזון מוגמרים צברנו הכרות עמוקה עם שוק המזון היפני והבנו את ההיתרונות הקולינאריים בשימוש מוצרים אלה באוכל האסייתי בכלל ובפרט באוכל יפני, הכרות זו גרמה לנו להבין שיש חוסר אמיתי במוצרים יפניים אותנטיים ויותר מזה יש פער גדול בין איך צריך לשמור ולהשתמש במוצרי מזון יפניים לבין איך שמשתמשים וצורכים אותם בארץ.

החזון שלנו

ייבוא ושיווק מוצרים יפניים אותנטיים ומסורתיים.
בתור התחלה ועקב ייעוץ למגוון רחב של חברות
יפניות בתחום האלכוהול וזיהוי מחסור אמיתי באלכוהול יפני מסורתי בארץ.
לשם כך יצרנו כוח אדם מקצועי שעבר מספר הדרכות ביפן ממגוון מבשלות יפניות. למדנו בצורה המקצועית ביותר את כל הליך ייצור הסאקה, משדות האורז וסוגי האורז השונים לתהליך עשייה מסורתי של הסאקה וכן השבחה שימור שינוע והפצה של הסאקה בצורה והטמפ' הנכונה ביותר, הן למסעדה והן ללקוח הסופי וכל זאת על מנת שהצרכן הסופי יצרוך את המוצר בצורה האופטימאלית ביותר שלו.

כשרות 

חשוב לציין שאנו נמצאים במדינה יהודית ורוב רובה של האוכלוסייה צורכת מוצרים כשרים ולכן כחלק מהחזון שלנו של חשיפה והכרה של מוצרים יפניים אוטנטיים ומסורתיים והנגשה שלהם לכלל האוכלוסייה אנו שמים דגש מיוחד על כך שרוב מוצרינו יהיו בעלי סימני כשרות שמוכרים על ידי הרבנות הראשית לישראל.
אנחנו בימה וקדמה שמים דגש רב בהעברת הידע המקצועי לבעלי המקצוע והמסעדות ולכן אנו מקימים הדרכות וסמינרים לכל לקוחותינו וזאת כדי ללמד אותם להגיש את הסאקה בצורה הנכונה ביותר.
ראוי לציין שכל זאת לא היה מתאפשר ללא המסעדות וחנויות ויין על כל צוותם מהמלצרים ועד המטבח שהתחברו אהבו הבינו וקידמו את הרעיון יחד איתנו ושבלעדיהם לא היינו מצליחים.